Mistrzostwa Powiatu w Narciarstwie Alpejskim

25 lutego br. w Centrum Narciarskim MASTER-SKI w Tyliczu odbyły się Mistrzostwa Powiatu Nowosądeckiego w narciarstwie alpejskim dziewcząt i chłopców szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich. W zawodach przy bardzo dobrych warunkach narciarskich – duża ilość śniegu, perfekcyjnie przygotowana trasa – wystartowało 152 uczestników z 32 szkół. Program zawodów obejmował jeden przejazd slalomu giganta, czas mierzony był elektronicznie. Zawodnicy startowali oddzielnie w kategorii dziewcząt i chłopców, w poszczególnych grupach wiekowych. Młodzi adepci narciarstwa wykazywali się niezłą techniką jazdy i ustawiony slalom pokonywali bez większych problemów. W zawodach wystartowało 89 zawodników z 17 szkół podstawowych ( 45 dziewczynek i 44 chłopców).

Naszą szkołę reprezentowali: Janus Jessica, Janus Oliwia, Mateusz Leśniak, Aleksandra Konar i Dawid Brzęczek. Wysokie 5 miejsce zajęła Januss Jessica, wywalczyła ona awns do ZAWODÓW WOJEWÓDZKICH. Serdecznie gratulujemy. Pozostali zawodnicy z naszej szkoły zajęli miejsca dalsze.