2019-10-14
VI Konkurs Wokalno-Instrumentalny GRAMmy na TAK!

VI Konkurs Wokalno-Instrumentalny GRAMmy na TAK!

                W dniu 12 października 2019 r. w Szkole Podstawowej im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Świniarsku odbył się już po raz VI Konkurs Wokalno-Instrumentalny GRAMmy na TAK! . Na liście osób (ponad setka muzyków),  z terenu nie tylko Gminy Chełmiec, ale także powiatu nowosądeckiego były również nasze uczennice:

ZUZANNA JURCZAK -  kategoria wokaliści, przedział wiekowy I-VI SP,  która wykonała utwór Zbigniewa Wodeckiego "Lubię wracać"

JULIA DYDA- kategoria wokaliści, przedział wiekowy I-VI SP, zaprezentowała piosenkę w języku angielskim pt. "Shallow"

Uczennice zaprezentowały wysoki poziom wokalny. Gratulujemy !!!

Przesłuchania konkursowe trwały ponad 10 godzin i odbyły się przed Komisją Konkursową w składzie: przewodnicząca pani Monika Dybel – wokalistka, trene wokalny, nauczycielka,  z dziećmi i młodzieżą, prowadząca Agencję Artystyczną MD Pro Art.,  pani Ewa Novel wokalistka i pedagog, koncertuje po całej Polsce i Europie z zespołem LEVI, prowadzi Firmę NoVel Art., uczestniczka VII edycji The Voice of Poland, pani Danuta Głąb nauczycielka, wokalistka, miłośniczka muzyki, pan Bartłomiej Fedko nauczyciel muzyki, muzyk, konferansjer, dj. Poziom wokalny, instrumentalny jaki zaprezentowali uczestnicy był na bardzo wysokim poziomie.