2014-05-26
Dzień Rodziny

Dzień Rodziny

              26 maja w naszej szkole odbył się Dzień Rodziny, który stał się okazją do wspólnego spędzenia czasu przez dzieci, rodziców i nauczycieli.

Impreza rozpoczęła się od prezentacji poszczególnych klas. Dzieci wykonały dla swoich mam i tatusiów krótkie programy artystyczne. Były wiersze i piosenki – wszystkie poświęcone rodzinie. Następnie dzieci złożyły rodzicom życzenia i wręczyły symboliczne upominki.

Kolejnym punktem programu było wspólne grillowanie i degustacja pyszności z bufetu przygotowanego przez mamy. Po poczęstunku odbyły się konkursy, w których uczestniczyły kolejno najpierw mamusie – reprezentantki klas, potem tatusiowie, a następnie rodzice i dzieci. Wszyscy gorąco dopingowali reprezentantów swoich klas. W tym samym czasie przedstawiciele klas wykonywali plakaty „Jak spędzamy wolny czas z rodziną?” Dodatkową atrakcją dla najmłodszych było malowanie twarzy.

Rodzice, ku naszej radości, dopisali – nikt przecież nie chciał, by jego dziecko samotnie obchodziło rodzinne święto. Mieli więc możliwość obejrzenia wystawy prac plastycznych dzieci pod hasłem „Moja rodzina”, przeczytania wierszy powstałych specjalnie na tę okoliczność oraz dokonania zakupów na szkolnym kiermaszu.

Mamy nadzieję, że takie święto wejdzie na stałe do harmonogramu szkolnych uroczystości. Wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tej imprezy, serdecznie dziękujemy!


Fotorelacja

Fotorelacja