2020-03-16
Ogłoszenie o konkursie

Ogłoszenie o konkursie

              W Roku Świętego Jana Pawła II oraz z okazji 100. rocznicy urodzin Papieża Polaka zapraszamy uczniów klas 0-8 do udziału w konkursach pod hasłem:

  „Kochamy Świętego Jana Pawła II”

 

  1. Konkurs plastyczny – polega na wykonaniu pracy plastycznej dowolną techniką plastyczną, format pracy: A4.
  2. Konkurs poetycki – polega na napisaniu wiersza, w którym autor przedstawi postać Świętego Jana Pawła II, Jego działalność i zasługi.
  3. Konkurs na lapbook – polega na wykonaniu lapbooka, w którym zawarte będą informacje o życiu, działalności i zasługach Papieża Polaka.
  4. Konkurs multimedialny - polega na wykonaniu prezentacji multimedialnej, w której zawarte będą informacje o życiu, działalności i zasługach Papieża Polaka. Długość prezentacji: do 5 minut.
  5. Test  wiedzy o  Świętym Janie Pawle II – konkurs polega na wykazaniu się wiedzą na temat życia, działalności i zasług Świętego Jana Pawła II. Konkurs będzie miał formę testu. Przewidywany termin konkursu: 8 maja 2020r.

 

Szczegóły dotyczące konkursów u p. Ireny Szajewskiej i p. Celiny Pacholarz.

Prace prosimy składać u wychowawców do dnia 4 maja 2020r. Uroczyste zakończenie projektu, ogłoszenie zwycięzców konkursów i wręczenie nagród odbędzie się 18 maja – w dniu urodzin Świętego Jana Pawła II.