Aktualności

2013-11-28
"Dbamy o zdrowie"
"Dbamy o zdrowie"
              Dnia 28.11.2013r. w Szkole Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Marcinkowicach w ramach akcji „ Dbamy o zdrowie’’ – dzieci z oddziału przedszkolnego przygotowały inscenizacje pt. „Witaminki” i „W zdrowym ciele zdrowy duch”.                                                               (czytaj więcej)

 

2013-11-28
Zajęcia otwarte dla rodziców ,,Jestem zdrowy, bo wiem, co jem”
Zajęcia otwarte dla rodziców ,,Jestem zdrowy, bo wiem, co jem”

              26 listopada w Oddziale Przedszkolnym przy Szkole Podstawowej  w Marcinkowicach odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców ,,Jestem zdrowy, bo wiem, co jem”.                                       (czytaj więcej)

 

2013-11-21
Zawody w Tenisie Stołowym
Zawody w Tenisie Stołowym
          Nasza szkoła najlepsza w tenisie stołowym!!!   42 zawodników i zawodniczek wzięło udział w Mistrzostwach Gminy Chełmiec w Tenisie Stołowym Szkół Podstawowych, które rozegrano 20 listopada w Klęczanach.

Do rywalizacji stanęły szkoły z Chełmca, Klęczan, Świniarska, Marcinkowic i Januszowej. Grano systemem „do dwóch przegranych” (tzw. brazylijskim). Zawodnicy oceniani byli indywidualnie i drużynowo. Dla najlepszej trójki w każdej kategorii czekały medale, a dla pierwszej szóstki i drużyn dyplomy. (czytaj więcej)

 

2013-11-18
Już wkrótce Święto Szkoły!
Już wkrótce Święto Szkoły!

UWAGA !!!

              Już wkrótce Święto Szkoły!  Zapraszamy całą społeczność uczniowską do wzięcia udziału w   licznych  konkursach związanych tematycznie z patronem naszej szkoły Marszałkiem Józefem Piłsudskim.

(czytaj więcej)

 

2013-11-17
Ogłoszenie
Ogłoszenie
              Dnia 21 listopada dyrekcja SP w Marcinkowicach wraz z nauczycielami zapraszają rodziców, opiekunów  na spotkanie informacyjne dotyczące m.in. wyników nauczania, spraw bieżących.

Spotkanie z rodzicami rozpocznie się o godz. 15.00 -17.00, i będzie miało charakter indywidualnych rozmów z nauczycielami.

 

2013-11-16
"Wycieczka do Wieliczki"
"Wycieczka do Wieliczki"
              14 listopada uczniowie klas 0-3 uczestniczyły w wycieczce do Kopalni Soli w Wieliczce. 42 dzieci zwiedziło trasę wycieczkową i Muzeum Żup Solnych. Przeszły łącznie 3 km podziemnych korytarzy i zobaczyły wiele komór. Podziw wzbudziła Kapica św. Kingi. Największe emocje wywołała jazda górniczą windą. 


 

2013-11-13
"Zachowaj Trzeźwy Umysł"
"Zachowaj Trzeźwy Umysł"
              Bożena Konar z klasy 3 -  Laureatką Ogólnopolskiego konkursu plastycznego w ramach kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł”                                                                                        (czytaj więcej)

 

 

2013-11-13
"Niepodległość to wolność"
"Niepodległość to wolność"

"Niepodległość - trudne słowo.
Może ono znaczy coś ważnego w naszym życiu?
Kto mi wytłumaczy?
Tak to słowo - bardzo ważne.
Jeśli słuchać umiesz
To na pewno już niedługo łatwo je zrozumiesz."

(czytaj więcej)

2013-11-11
XXI Bieg Legionisty
XXI Bieg Legionisty

              7 listopada w Marcinkowicach blisko 700 młodych i starszych biegaczy, głównie z terenu Gminy Chełmiec, wzięło udział w największym wydarzeniu sportowym naszej gminy, czyli XXI Biegu Legionisty.

                                                                                                                            (czytaj więcej)

 

 

2013-11-11
No Promil - No Problem
No Promil - No Problem

              Dnia 25 października 2013r. uczniowie klas 6 naszej szkoły wzięli udział w marszu na rzecz trzeźwości kierowców na drogach w ramach kampanii społecznej „NO PROMIL – NO PROBLEM”.

                                                                                                                            (czytaj więcej)

 


Wybierz stronę: « < 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 > »